Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/01/2020

Τεχνικός Βιομηχανικών Μπαταριών

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Είσαι τεχνικός μπαταριών και έχεις εμπειρία στην επισκευή και τη συντήρηση μπαταριών βιομηχανικού τύπου; Είσαι ηλεκτρολόγος ή μηχανολόγος μηχανικός και έχεις φιλοδοξία για σταδιοδρομία σε μία μεγάλη εταιρεία κατασκευής και εμπορίας μπαταριών; Αν ναι, τότε η θέση του τεχνικού βιομηχανικών μπαταριών είναι για σένα.

Για να μάθεις περισσότερες πληροφορίες, διάβασε τη συνέχεια!

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του τεχνικού βιομηχανικών μπαταριών είναι να:

  • Οργανώνει το χρόνο του, ώστε να καλύψει το δρομολόγιο που αφορά τη συντήρηση των πελατών
  • Πραγματοποιεί την τοποθέτηση και συναρμολόγηση των μπαταριών σε ηλεκτρικά κλαρκ
  • Εκτελεί το σέρβις, τις επισκευές, τον έλεγχο και τη συντήρηση των μπαταριών
  • Αντιμετωπίζει τις βλάβες και κάνει καταγραφή μετρήσεων
  • Συντάσσει εβδομαδιαίες και μηνιαίες αναφορές
  • Αναλαμβάνει να ενημερώσει όλους τους πελάτες για την κατάσταση του εξοπλισμού και την προγραμματισμένη συντήρηση.

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του τεχνικού βιομηχανικών μπαταριών, χρειάζεται:
  • Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 1-2 έτη στη βιομηχανική μπαταρία ή μπαταριών κλαρκ
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα Β' κατηγορίας
  • Καλή γνώση Excel

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον Τεχνικό βιομηχανικών μπαταριών:
  • Παροχή αυτοκινήτου
  • Κινητό τηλέφωνο & Laptop
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Είμαι ο Πάνος Ζέρβας και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2106770523 για περισσότερες πληροφορίες. #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.