Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Εργάτης Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΚΡΗΤΗΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι έτοιμος για ένα νέο επαγγελματικό βήμα ως Εργάτης Παραγωγής;

Θέλεις να ενταχθείς στο δυναμικό μεγάλης εταιρείας εμπορίας καυσίμων;

Εάν η απάντησή σου είναι ναι, τότε περιμένουμε την αίτησή σου, τώρα!

Ως Εργάτης Παραγωγής οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Διαλογή, φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Συμμετοχή σε εργασίες παραγωγής
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

Ο Εργάτης Παραγωγής θα πρέπει να κατέχει:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Χρήση ελληνικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει στον Εργάτη Παραγωγής:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Εργάτη Παραγωγής στο Ηράκλειο Κρήτης μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες κάλεσε στο +30 6942980190 και μπορείς να ζητήσεις την Κωνσταντίνα Μαμάη.
#bluecollars

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.