Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/02/2023

Inventory Manager σε Κοσμηματοπωλείο

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Αλυσίδα κοσμηματοπωλείων στη Χαλκιδική αναζητά διαχειριστή ERP συστήματος για την εμπορική λειτουργία και για την οργάνωση της εταιρίας.

Πρόκειται για μία συνεχώς αναπτυσσόμενη οικογενειακή επιχείρηση με καταστήματα κοσμημάτων και ρολογιών, εδραιωμένη από το 1924 στο Νέο Μαρμαρά, στο Porto Carras, στην Καβάλα και στη Νικήτη.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εμπορικού προγράμματος ERP
  • Οργάνωση και αρχειοθέτηση λογιστηρίου
  • Ποιοτικός έλεγχος και παραλαβές εμπορευμάτων
  • Καταγραφή και παρακολούθηση εσόδων & εξόδων των καταστημάτων
  • Έκδοση Report πωλήσεων και αγορών
  • Επικοινωνία με εξωτερικό λογιστήριο
  • Credit Control
  • Έκδοση ωραρίων εργασίας των καταστημάτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη χρήση H/Υ
  • Επιθυμητή γνώση προγραμμάτων ERP
  • Επιθυμητό Πτυχίο Οικονομικής ή Λογιστικής Κατεύθυνσης
  • Οργανωτικές ικανότητες, επαγγελματισμός, συνέπεια, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Ικανοποιητικές απολαβές
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Γιατί να εργαστείς μαζί μας;

  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ενδιαφέρον αντικείμενο εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης