Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/12/2019

Πωλητές (Mερική Απασχόληση)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη; Διακρίνεσαι για το πάθος σου στη μόδα;
Διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία και σου αρέσει να βοηθάς τους πελάτες με τις γνώσεις σου;

H Manpower Group για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη και αναπτυσσόμενη εταιρία στο χώρο της υπόδησης, αναζητά Πωλητές για μερική απασχόληση για την περιοχή της Λάρισας.

Αρμοδιότητες της θέσης:

  • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος
  • Διαχείριση ταμείου
  • Διαχείριση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στο χώρο της υπόδησης ή ένδυσης
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ταλέντο στην πώληση
  • Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
  • Γνώση αγγλικών
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Γνώση H/Υ

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Συνεχής εκπαίδευση