Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/04/2024

Ταμίας - Εξυπηρέτηση Πελατών

Εστίαση

Πόλη ΤΟΥΜΠΑ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, Ιχθυοπωλείο/ Ψητοπωλείο στη Θεσσαλονίκη, αναζητά ένα (1) άτομο για τη θέση:

Ταμίας – Εξυπηρέτηση Πελατών

Περιγραφή Θέσης

  • Διαχείριση ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Συμμόρφωση με τους διατροφικούς κανονισμούς και τους κανόνες υγιεινής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Πιστοποιητικό Υγείας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ευχάριστη και ευγενική διάθεση.

Παροχές

  • Ασφάλιση/Ικανοποιητικές αμοιβές
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.