Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
9/4/2024

Μάγειρες

Εστίαση

Πόλη ΛΕΥΚΩΣΙΑ | Κύπρος

Εκ μέρους πελάτη μας στη Λευκωσία, αναζητούμε μάγειρες για μοντέρνο ελληνικό εστιατόριο στη Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις μαγειρικής
  • Βασικές γνώσεις ασφάλειας τροφίμων
  • Βασικές γνώσεις τεχνικών & μεθόδων μαγειρικής
  • Καθήκοντα και αρμοδιότητες
  • Διασφάλιση ποιότητας τροφίμων
  • Προετοιμασία τροφίμων και χώρου εργασίας
  • Προετοιμασία φαγητών σύμφωνα με τα πρότυπα συνταγών και ποιότητας

Παροχές

  • Ολόχρονη ή/και εποχιακή απασχόληση
  • Φαγητό εν ώρα εργασίας
  • Υψηλά φιλοδωρήματα
  • Διαμονή
  • Πληρωμένη άδεια
  • Ευέλικτα ωράρια
  • Εκπτώσεις στα εστιατόρια του ομίλου
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευκαιρίες για συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και σεβασμός στην προσωπικότητα και το χαρακτήρα κάθε εργαζόμενου

Τέλος το γραφείο μας Dart Recruitment θα είναι δίπλα στον επιλεχθέντα υποψήφιο-ία καθ΄ όλη την διάρκεια της εργασίας παρέχοντας υποστήριξη σε θέματα καριέρας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.