Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/11/2022

Υπάλληλος Τμήματος Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Βελμάρ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής στην Ελλάδα και επίσημος διανομέας και επισκευαστής αυτοκινήτων 14 μαρκών, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, αναζητά Υπάλληλο Τμήματος Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων, για το υποκατάστημά της στη Θέρμη Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες
  • Παραλαβή και αποθήκευση ανταλλακτικών σε θυρίδες
  • Καταχώρηση τιμολογίων
  • Εξυπηρέτηση πελατών λιανικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η κατοχή πτυχίου ΙΕΚ/ ΤΕΙ/ ΑΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση του κλάδου ανταλλακτικών αυτοκινήτου και με τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Οργανωτικές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

Παροχές

Προσφέρονται
  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερή εργασία
  • Συμμετοχή σε προγράμματα επιβράβευσης / bonus
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας