Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
08/04/2024

Σχεδιαστής Autocad

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η DIMKAT Construction εταιρεία ανάληψης και υλοποίησης Ενεργειακών, Τηλεπικοινωνιακών & Ηλεκτρομηχανολογικών έργων που δραστηριοποιείται για περισσότερα από 11 χρόνια στον κλάδο της, ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα ειδικότητα Σχεδιαστής Autocad για τα γραφεία της στη Μεταμόρφωση Αττικής.

Γενικά Καθήκοντα
Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή του τμήματος Κατασκευών με αρμοδιότητες:
  • Σχεδιασμός σε AutoCAD για δημιουργία as built σχεδίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτος

Δεξιότητες

  • Οργάνωση, μεθοδικότητα & προσαρμοστικότητα
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Ομαδικότητα & αποτελεσματική συνεργασία για την επίτευξη των στόχων
  • Δεξιότητες σχεδιασμού και διαχείρισης χρόνου
  • Εργατικότητα, συνέπεια

Παροχές

  • Ασφάλιση
  • Bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης.
Σχέση εργασίας
  • Full time

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.