Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/11/2016

Χειριστής/ τρια Μηχανών – Ξάνθη (Kωδ. θέσης: S-722/67128)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής καπνοβιομηχανίας στην Βόρεια Ελλάδα, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

  • Έλεγχος ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων
  • Καθημερινός έλεγχος μηχανών ευθύνης και ενέργειες για την ελαχιστοποίηση των απωλειών τους
  • Καθαριότητα τόσο των μηχανών ευθύνης όσο και του χώρου γύρω από αυτές
  • Έλεγχος των υλικών που χρησιμοποιούν οι μηχανές ευθύνης σύμφωνα με τις προδιαγραφές
  • Συστηματικός έλεγχος εργαλείων επιδιόρθωσης του εξοπλισμού και των μηχανών ευθύνης
  • Καταμέτρηση του εναπομείναντος υλικού και βασικός έλεγχος παραστατικών
  • Εκπαίδευση νέου προσωπικού στον χειρισμό των μηχανών ευθύνης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/ η Γυμνασίου / ΤΕΛ μηχανολογίας
  • Προϋπηρεσία ενός (1) έως δύο (2) ετών στο χειρισμό αντίστοιχων  μηχανών
  • Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Οργάνωση, επικοινωνία, ομαδικότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας