Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/7/2021

Υπάλληλος διαχείρισης διεθνών ασθενών

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κέντρο Αποκατάστασης και Αποθεραπείας ΕΥΕΞΙΑ Α.Ε. αναζητά ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΣΘΕΝΩΝ.

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός της διαδικασία εισαγωγής και εξιτηρίου των διεθνών ασθενών
  • Έλεγχος των απαραίτητων εγγράφων για την παραμονή τους στο κέντρο
  • Αξιολόγηση και διαχείριση των αναγκών των ασθενών εντός του κέντρου
  • Διαμεσολάβηση για την ομαλή συνεργασία των τμημάτων της κλινικής, με σκοπό την κάλυψη των ιδιαίτερων αναγκών των διεθνών ασθενών
  • Έγκαιρη ενημέρωση των εμπλεκόμενων τμημάτων σχετικά με τις απαραίτητες πληροφορίες για τον εκάστοτε διεθνή ασθενή και τους συνοδούς
  • Τήρηση ολοκληρωμένου Ιατρικού Αρχείου των διεθνών ασθενών (φυσικό και ηλεκτρονικό)
  • Αποτελεσματική διαχείριση της υπηρεσίας after care
  • Οργάνωση ψυχαγωγικών δραστηριοτήτων για τους διεθνείς ασθενείς
  • Παραγωγή στατιστικών στοιχείων αναφορικά με την ικανοποίηση των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  •  Άριστη γνώση της ρωσικής γλώσσας
  • Επιθυμητή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις προώθησης υπηρεσιών
  • Γνώση Η/Υ (Word/Excel/ Outlook)
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Σταθερές αποδοχές και σύστημα οικονομικής εξέλιξης
  • Μετακίνηση προς και από τον χώρο εργασίας με λεωφορείο της εταιρία
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη σε έναν διαρκώς αναπτυσσόμενο οργανισμό