Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/04/2021

Team Leader Collection

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η AK RECOVERY, μοντέρνα εισπρακτική εταιρεία με σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον ζητά Team Leader Collection στη

Διαχείριση Ληξιπρόθεσμων Οφειλών

για μεγάλο πελάτη της. Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση, συντονισμός, έλεγχος του τμήματος και των τηλεφωνικών επικοινωνιών
  • Διαχείριση, καθοδήγηση, εντοπισμός εκπαιδευτικών αναγκών
  • Παρακολούθηση στόχων, σχεδιασμός προτάσεων και ενεργειών απαραίτητων για την επίτευξή τους
  • Αξιολόγηση των εργαζομένων, διασφάλιση τήρησης των διαδικασιών, και νομοθετικών πλαισίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Απόφοιτος Λυκείου, Ι.Ε.Κ./ Τ.Ε.Ι./ Α.Ε.Ι.
  • Προϋπηρεσία 2 χρόνων και άνω, σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένο περιβάλλον τηλεφωνικού κέντρου. Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε τμήμα ληξιπρόθεσμων οφειλών
  • Πολύ καλή χρήση προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και την επίτευξη στόχων
  • Αναλυτική σκέψη και πρωτοβουλία
  • Ικανότητες οργάνωσης και διοίκησης έργων
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαία bonus αποδοτικότητας
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον
  • Πενθήμερη απασχόληση (κατά βάση πρωινό ωράριο) σε κεντρικό σημείο της Αθήνας (εύκολη πρόσβαση με Μ.Μ.Μ.)
Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους πληρούν τις προϋποθέσεις.