Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
6/5/2024

Χειριστής Εκτυπωτικής Μηχανής Η/Υ

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο της παραγωγής και εμπορίας λευκών ειδών, στην περιοχή Καλοχωρίου Θεσσαλονίκης, ζητά χειριστή εκτυπωτικής μηχανής, άντρα ή γυναίκα, για το τμήμα παραγωγής.

Αρμοδιότητες:

  • Τροφοδοσία της γραμμής παραγωγής της μηχανής με πρώτες ύλες
  • Προετοιμασία της μηχανής και των εξαρτημάτων της για εκτύπωση
  • Χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή ώστε να εκτελεστεί η εκτύπωση
  • Επίβλεψη της μηχανής κατά την εκτέλεση των εργασιών και προσαρμογή ρυθμίσεων ώστε να παράγετε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα και ο μεγαλύτερος αριθμός παραγομένων
  • Έλεγχος και συντήρηση των μηχανημάτων καθημερινά για τη διασφάλιση της λειτουργικότητάς τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Υπευθυνότητα και μεθοδικότητα
  • Συνέπεια και εργατικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Αναζητούμε συνεργάτη με επαγγελματισμό, ευελιξία και θέληση για μακροχρόνια συνεργασία.

Παροχές

  • Μόνιμη και σταθερή 5ήμερη εργασία
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.