Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/4/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των συσκευασιών, ζητά Αποθηκάριο για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες θέσης :

  • Διαχείριση και έλεγχος της αποθήκης
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίηση στην αποθήκη
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Απογραφή αποθήκης ανά τακτά χρονικά διαστήματα
  • Συνεχής ενημέρωση του πληροφοριακού συστήματος της εταιρείας και ανάλυση δεδομένων
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση χρήσης ERP ή/και προγράμματος διαχείρισης αποθήκης WMS
  • Γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)
  • Δυνατότητα χρήσης παλετοφόρων
  • Επιθυμητή η κατοχή διπλώματος χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος κλαρκ

Παροχές

  • Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.