Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/2/2024

Digital Customer Administration Officer

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Άτλας μια εταιρεία του ομίλου Adecco, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλου τραπεζικού οργανισμού 1 άτομο για την στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης:
  • Διαχείριση ( εγγραφή, ενεργοποίηση και συντήρηση) του e-banking και των εταιρικών πελατών
  • Έλεγχος νομιμοποίησης της εταιρικής πρόσβασης
  • Υποστήριξη 1st level όλων των θεμάτων πρόσβασης και ηλεκτρονικών συναλλαγών
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών που σχετίζονται με ψηφιακές υπηρεσίες
  • UAT tests σε ψηφιακές υπηρεσίες και συστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Τουλάχιστον 1 έτος προυπηρεσία στο digital banking & customer service
  • Κάτοχος πτυχίου οικονομικών επιστημών ή διοίκησης επιχειρήσεων
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και Η/Υ, ιδιαίτερα των προγραμμάτων MS Office
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, εχεμύθεια και σοβαρότητα
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης εργασιών σε πιεστικές συνθήκες και τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων, με εστίαση στην ποιότητα και την ακρίβεια

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα για εξέλιξη
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.