Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2024

Υπεύθυνος E-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

To φαρμακείο μας αναζητά υπεύθυνο - διαχειριστή του ηλεκτρονικού μας καταστήματος (Eshop φαρμακείου) με σκοπό την καθημερινή λειτουργία και ανάπτυξη του.

Κύρια καθήκοντα της θέσης αποτελούν:

  • Η καθημερινή διαχείριση και ενημέρωση του κωδικολογίου και των κατηγοριών στο site
  • Η προετοιμασία των καθημερινών παραγγελιών
  • Διαχείριση των social media της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στον τομέα του e-Commerce / digital marketing/ διαχείριση ηλεκτρονικού καταστήματος
  • Άριστη γνώση διαχείρισης social media (facebook,instagram, tik-tok)
  • Άριστη χρήση H/Y (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Γνώση graphic design application (Photoshop,canva)

Παροχές

  • Πλήρες ωράριο (Δευτέρα-Παρασκευή)
  • Άψογο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης και συνεχούς εκπαίδευσης
  • Μισθός ικανοποιητικός και ανάλογος των προσόντων-εμπειρίας