Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Διευθυντής Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΙΠΕ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H ORION Strom αποτελεί ένα ξεχωριστό brand της ΩΡIΩNΑΣ A.E.Β.Ε., η οποία είναι συνέχεια της ΑΡΚΤΟΣ Α.Ε.Β.Ε. που ιδρύθηκε το 1998. Η έδρα μας βρίσκεται στο 12ο Χλμ. Π.Ε.Ο. Θεσσαλονίκης – Κιλκίς, με το αντικείμενο των εργασιών μας να περιλαμβάνει την κατασκευή και διάθεση στρωμάτων και προϊόντων ύπνου, καθώς ακόμα και την εισαγωγή και εξαγωγή υλικών για την βιομηχανία στρωμάτων, λευκών ειδών, υφάσματα επιπλώσεων, υλικά σαλονιού, συσκευασίας και την μερική επεξεργασία υφασμάτων και αφρώδων υλικών και την παραγωγή στρωμάτων.

Στα πλαίσια της ανάπτυξής μας αναζητούμε έναν/μία Διευθυντή Πωλήσεων.

Αρμοδιότητες

  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων της εταιρείας
  • Παρακολούθηση εξελίξεων αγοράς, ενέργειες ανταγωνισμού, παράπονα πελατών
  • Εφαρμογή της στρατηγικής πωλήσεων, παρακολούθηση της πιστωτικής πολιτικής
  • Επαγγελματικά ταξίδια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελληνικά (Απαιτείται)
  • Αγγλικά (Απαιτείται)
  • Άδειά οδήγησης Ι.Χ. (Απαιτείται)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Βonus πωλήσεων και επίτευξης στόχου
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Δυνατότητες Εξέλιξης
  • Εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη.

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος

Μισθός: Από 850,00€ ανά μήνα έως και 1700€.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.