Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/12/2023

Υπεύθυνος / Υπεύθυνη Καταστήματος - Πωλήσεων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η επιχείρηση ηλεκτρικών Welcome Stores ΤΣΙΑΠΑΝΙΤΗΣ στην Αλεξάνδρεια, ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπεύθυνο/η  Καταστήματος - Πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος
  • Συντονισμός, καθοδήγηση και εκπαίδευση της ομάδας πωλήσεων του καταστήματος
  • Επίτευξη των οικονομικών στόχων του καταστήματος
  • Φροντίδα για την τήρηση των διαδικασιών και τη βελτιστοποίηση των αποτελεσμάτων αυτών
  • Εξασφάλιση της ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Υπευθυνότητα για παρακολούθηση αποθέματος και ανεφοδιασμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3ετή εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων ή θέση σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών σε καταστήματα λιανεμπορίου
  • Ομαδικό πνεύμα και άνεση στις επαγγελματικές σχέσεις
  • Ευελιξία και ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση Η/Υ

Έπειτα από τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.