Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Ηλεκτρολόγος (Έδρα Θέρμη)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Ηλεκτρολόγος
(Έδρα Θέρμη)

Περιγραφή Θέσης
  • Εξασφάλιση της καλής λειτουργίας του ηλεκτρολογικού/ ηλεκτρονικού εξοπλισμού των παραγωγικών μονάδων
  • Συμμετοχή στις συντηρήσεις , στην βελτίωση και στον εκσυγχρονισμό του μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα για την επίλυση των βλαβών κατά την παραγωγική διαδικασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πέντε (5) έτη προϋπηρεσία σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Επαγγελματική Άδεια Αρχιτεχνίτη Ηλεκτρολόγου
  • Καλή γνώση κλασικού αυτοματισμού, ρυθμιστών στροφών
  • Γνώση προγραμματισμού PLC θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ικανότητες διοίκησης, λήψη πρωτοβουλιών, φιλοδοξία
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.