Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/03/2024

Υπεύθυνη καταστήματος γυναικείας ένδυσης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 Ζητείται Υπεύθυνη Καταστήματος  από εταιρία με καταστήματα γυναικείων ενδυμάτων στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Διοίκηση και εκπαίδευση προσωπικού καταστήματος
  • Διαχείριση και έλεγχος καταστήματος (αποθήκη, στήσιμο ραφιού, καθαριότητα κ.λπ.)
  • Διαχείριση παραπόνων πελάτη
  • Παρουσίαση των προϊόντων της εταιρίας με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων
  • Επίτευξη του στόχου πωλήσεων
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος λυκείου ή ΑΕΙ
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε αντίστοιχη θέση στο λιανικό εμπόριο ρούχων σε κατάστημα
  • Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ (MS Office, ERP)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες, ακεραιότητα, αναλυτική σκέψη, ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία