Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Υπεύθυνη / Υπεύθυνος καταστήματος λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εμπορική εταιρεία με καταστήματα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπεύθυνη / Υπεύθυνο Καταστήματος Λιανικής.

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος
  • Επίτευξη των οικονομικών στόχων του καταστήματος
  • Φροντίδα για την τήρηση των διαδικασιών και τη βελτιστοποίηση των αποτελεσμάτων αυτών
  • Εξασφάλιση της ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Υπευθυνότητα για παρακολούθηση αποθέματος και ανεφοδιασμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Τουλάχιστον 3ετή εμπειρία σε Διοικητική θέση σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών σε καταστήματα λιανεμπορίου
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα και άνεση στις επαγγελματικές σχέσεις
  • Ευελιξία και ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων

Παροχές

  • Μηνιαίος μισθός και bonus
  • Δυνατότητες εξέλιξης