Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/03/2024

Εξυπηρέτηση Πελατών - Κατάστημα Μαρούσι

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Nova Business Center ( www.novabc.gr ), ειναι το πρώτο ιδιωτικό ΚΕΠ ακινήτων στην Ελλάδα.

Για το κατάστημα μας στο Μαρούσι αναζητούμε στελέχη εξυπηρέτησης πελατών με εμπειρία.

Καθήκοντα

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών.
  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με τις υπηρεσίες και τα προϊόντα της εταιρείας.
  • Επεξεργασία εισερχόμενων κλήσεων και ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
  • Υποστήριξη στην εκτέλεση διαδικασιών για όλα τα προϊόντα και υπηρεσίες του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δεξιότητες επικοινωνίας στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Ευχέρεια στη χρήση προγραμμάτων διαχείρισης πελατολογίου (CRM)
  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Παροχές

  • Σταθερές μηνιαίες αμοιβές
  • Υψηλά bonus και απολαβές, επιπλέον των μηνιαίων αμοιβών.
  • Πλήρης εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Σύγχρονη υποδομή και τεχνολογικά εργαλεία.