Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/09/2022

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ΔΕΣΙΚΟΣ, η οποία δραστηριοποιείται για περισσότερα από 35 χρόνια στο χώρο του Εμπορίου Ηλεκτρολογικού Υλικού και Φωτισμού, επιθυμεί να προσλάβει για την κεντρική αποθήκη της στο Καματερό:
Υπάλληλο Γραφείου

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Τιμολόγηση προϊόντων
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και αναπλήρωσή τους
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων, με θετική διάθεση και επαγγελματική προσέγγιση
  • Συνεχή ενημέρωση για τα νέα προϊόντα της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

Αναζητούμε δυναμικές προσωπικότητες που διαθέτουν:

  • Σπουδές σχετικές με την Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Excel
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και επικέντρωση στους στόχους και τα αποτελέσματα

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση, σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση στο αντικείμενο των προϊόντων και σε τεχνικές πωλήσεων
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας