Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Barista

Εστίαση

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τα Petite Fleur , αναζητούν Barista στο κατάστημά τους στο εμπορικό κέντρο Athens Designer Outlet στα Σπάτα(πρώην MCARTHUR GLEN).

Περιγραφή Θέσης:

  • Παρασκευή των ροφημάτων .
  • Έλεγχος και συντήρηση μηχανημάτων παρασκευής.
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας.
  • Διατήρηση καθαριότητας στο χώρο ετοιμασίας των ποτών/ροφημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία (θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν)
  • Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε καταστήματα υγειονομικού χαρακτήρα (καθαρό ποινικό μητρώο και βιβλιάριο υγείας)

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον, προοπτικές εξέλιξης, σταθερή εργασιακή σχέση και ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.

Ωράριο Καταστημάτων Εμπορικού

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.