Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/3/2024

Καθαρίστρια - Βοηθός καμαριέρας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΑΛΑΜΟΠΟΔΙ - PARADISE | ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Καθαρίστρια Κοινόχρηστων χώρων - βοηθός καμαριέρας, πλυντήρια, ζητείται για την καλοκαιρινή σεζόν (Από τέλη Απριλίου έως μέσα Οκτωβρίου) και με δυνατότητα μόνιμης συνεργασίας.

Μισθός από 1.200-1.300 / 8ωρο

Αρμοδιότητες
  • Καθαρισμός Κοινόχρηστων Εξωτερικών και Εσωτερικών χώρων του ξενοδοχείου
  • Προετοιμασία και οργάνωση εξοπλισμού και υλικών καθαριότητας για τις καθημερινές εργασίες
  • Πλυντήρια και Σιδέρωμα (ΟΧΙ μεγάλος όγκος, καθώς τα περισσότερα σεντόνια/πετσέτες στέλνονται έξω)
  • Οργάνωση και Καθαρισμός των χώρων αποθήκευσης λευκών ειδών, Αποθηκών και βοηθητικών χώρων
  • Μάζεμα τραπεζιών και πλύσιμο πιάτων
  • Βοηθός καμαριέρας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε σε επάγγελμα καθαρισμού
  • Βασική γνώση Αγγλικών (επίπεδο βασικής συνεννόησης)
  • ΑΜΑ ΙΚΑ, Άδεια παραμονής και εργασίας με ισχύ για τουλάχιστον 6μήνες (εάν οι υποψήφιες είναι αλλοδαπές)
  • Ευγένεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες διαμονής: Διαμονή (στο χώρο του ξενοδοχείου) σε σπίτι με κουζίνα, air-condition, τηλεόραση, πολύ κοντά στη θάλασσα, σε συγκατοίκηση (με 1 ή 2 άλλες κυρίες)
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας και συνεργασίας
  • Ικανοποιητικός μισθός και πλήρης ασφάλιση
  • Πληρωμή υπερωριών (αν υπάρξουν)
  • 1 μεσημεριανό γεύμα
  • Η περίοδος εκπαίδευσης/εργασίας πληρώνεται κανονικά από την 1η ημέρα εργασίας