Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/09/2019

Υπάλληλος Παραγγελιοληψίας-Τιμολόγησης με γνώση Αγγλικών

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Παραγγελιοληψίας-Τιμολόγησης για τo back-office των πωλήσεων με γνώση Αγγλικών και Γερμανικών από βιομηχανία με έδρα τη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου.

Θέση εργασίας αορίστου χρόνου και πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη και παρακολούθηση προσφορών
  • Παραγγελιοληψία / Τιμολόγηση
  • Διαχείριση πελατολογίου
  • Επικοινωνία με πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής
  • Σχετική προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, ERP προγράμματα CRΜ )
  • Αποτελεσματική επικοινωνία-εξυπηρέτηση πελατών
  • Σχετική επαγγελματική εμπειρία στις εξαγωγές / στις πωλήσεις

Παροχές

  • Ικανοποιητικός Μισθός
  • 'Αμεση πρόσληψη
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.