Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2024

Βοηθός Κουζίνας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΡΚΥΡΑ

Αναζητάς εργασία σαν Βοηθός Κουζίνας; Έχεις προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο; Ξενοδοχείο στην Κέρκυρα αναζητά Βοηθό Κουζίνας. Αν θεωρείς οτι έχεις τα προσόντα, κάνε την αίτησή σου τώρα!

Οι παρακάτω αρμοδιότητες αφορούν τη θέση του Βοηθού Κουζίνας:
  • Συνεργασία με όλα τα μέλη της κουζίνας
  • Εκτέλεση των παρασκευών σύμφωνα με τον τρόπο υπόδειξης του Chef
  • Διατήρηση του χώρου καθαρού
  • Έλεγχος των προϊόντων για την ποιότητά τους
  • Ενημέρωση για ελλείψεις σε πρώτες ύλες
  • Τήρηση όλων των κανόνων υγιεινής & ασφάλειας στους χώρους της κουζίνας
  • Εκτέλεση συνταγών σύμφωνα με τους κανόνες ασφάλειας τροφίμων

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα για την θέση του Βοηθού Κουζίνας :
  • Προϋπηρεσία σε οργανωμένη κουζίνα
  • Επιθυμητή εμπειρία θεματική κουζίνα
  • Άριστη γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας

Παροχές

Το ξενοδοχείο προσφέρει τα παρακάτω για την θέση Βοηθός Κουζίνας:
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πολύ ελκυστικό πακέτο αποδοχών και προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Διαμονή και πλήρης διατροφή

    Αν πιστεύεις ότι η θέση Βοηθός Κουζίνας σου ταιριάζει μην καθυστερείς κάνε αίτηση για το επόμενο βήμα της καριέρας σου!

    Έχεις απορίες; Mη διστάσεις να επικοινωνήσεις με την ομάδα του Τουρισμού και της Φιλοξενίας στο +30 6941617500

    Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.