Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
3/5/2024

Σύμβουλος Πωλήσεων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΕΥΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Το κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ στην Πεύκη αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση προϊόντων Τεχνολογίας και υπηρεσιών Cosmote
  • Merchandising & σωστή εικόνα καταστήματος
  • Επίτευξη στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος διαθέτει:

  • Δυνατά επικοινωνιακά skills
  • Ταλέντο στην πειθώ
  • Δεξιότητες στη διαπραγμάτευση
  • Αγάπη για την τεχνολογία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις ( άνδρες υποψήφιοι )

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ( ξεκινά από 1000,00€ μεικτά και διαμορφώνεται ανάλογα με τα προσόντα του υποψηφίου )
  • Bonus επίτευξης στόχων ( μηνιαία )
  • Extra Bonus (ανά 3μηνο / 6μηνο / 12μηνο )
  • Ομαδική Ασφάλιση Υγείας
  • Συμμετοχή σε διαγωνισμούς
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Εκπτώσεις σε προϊόντα τεχνολογίας και υπηρεσίες κινητής, σταθερής τηλεφωνίας & τηλεόρασης

Πρόσθετες πληροφορίες:

Απαιτητικό αλλά ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον

Σπαστό ωράριο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.