Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/3/2024

Call Center Representative / Εξυπηρέτηση πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία 20 Minutes Fitness®, η 1η αλυσίδα EMS στην Ελλάδα, αναπτύσσεται και αναζητά να εντάξει στην ομάδα της ένα στέλεχος εξυπηρέτησης πελατών για το τηλεφωνικό της κέντρο στο Περιστέρι, για πλήρης  απασχόληση (πρωινή ή απογευματινή βάρδια).

Γίνε και εσύ μέλος μιας δυναμικής και υποστηρικτικής ομάδας που ενδιαφέρεται να εξελίσσει και να επενδύει στους ανθρώπους της !
Κύριες Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων νέων ή ενεργών πελατών με σκοπό την άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση τους
  • Διαχείριση ραντεβού και εξυπηρέτηση αιτημάτων πελατών μέσω email και τηλεφώνου.
  • Ενημέρωση πελατών σχετικά με την μέθοδο εκγύμνασης EMS, την λειτουργία και τα διαθέσιμα πακέτα συνδρομών της εταιρίας
  • Καταχώριση δεδομένων στα πληροφοριακά συστήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και MS Office
  • Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικού πνεύματος
  • Εμπειρία σε καθήκοντα διοικητικής υποστήριξης
  • Προϋπηρεσία σε θέση customer support services
  • Εξοικείωση στην διαχείριση κλήσεων
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες και άψογη διαχείριση του προφορικού λόγου

Δεξιότητες

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Καλή διαχείριση χρόνου και ικανότητα multitasking
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ευελιξία
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και όρεξη για εργασία

Παροχές

  • Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών: 880 € (καθαρά) για πλήρης απασχόληση (πρωινή ή απογευματινή βάρδια)
  • Πλήρης Ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Σταθερό, ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δωρεάν εκγύμναση με τη μέθοδο EMS
Παρακαλώ αποστείλετε το επικαιροποιημένο βιογραφικό σας σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία.