Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/4/2021

Εργάτες χειρισμού εργαλειομηχανών

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας που εξειδικεύεται στη μελέτη και την κατασκευή μερών και εξαρτημάτων υψηλής ακρίβειας, αναζητά δυναμικούς υποψηφίους που θα στελεχώσουν τις θέσεις εργατών χειρισμού εργαλειομηχανών στις εγκαταστάσεις της εταιρίας στην Παιανία.

Ωράριο Εργασίας: 8ωρη απασχόληση σε βάρδιες, 09:00-17:00 και 17:00-01:00

Αρμοδιότητες θέσης:
  • Χειρισμός εργαλειομηχανών CNC (Φρέζες και Τόρνοι)
  • Γενικές μηχανουργικές εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Σχολής Τεχνικών Επαγγελμάτων ή Τεχνικού Λυκείου
  • Προηγούμενη εμπειρία σε τεχνικό επάγγελμα θα αποτελέσει επιπρόσθετο προσόν
  • Ευχέρεια στην χρήση μηχανημάτων και έφεση στις κατασκευές
  • Όρεξη για μάθηση
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Μικτός μηνιαίος μισθός 650€
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Ευκαιρίες μάθησης & εξέλιξης
  • Σύγχρονες κτιριακές εγκαταστάσεις