Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/8/2021

Bartender / Barista

Εστίαση

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

O ΄Ομιλος ξενοδοχείων Acrotel Hotels & Villas στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει  για τα ξενοδοχεία της για την σαιζόν 2021 Bartender & Barista

Περιγραφή Θέσης

  • Προετοιμασία και προσφορά ποτών και ροφημάτων στους πελάτες , με  άμεσο , αποτελεσματικό , φιλικό και επαγγελματικό τρόπο , σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας .Άλλες ευθύνες είναι , η διατήρηση ενός καθαρού  χώρου εργασίας , η σωστή διαχείριση των λογαριασμών και η παρακολούθηση της απογραφή του μπαρ.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου
  • Ευχάριστη και άριστη επικοινωνιακή προσωπικότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα , ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση .
  • Ικανότητα διαχείρισης των παραπόνων των πελατών, αλλά πάντοτε ενημερώνοντας και τον Bar Manager.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη .
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού POS

Παροχές

Παροχές εταιρίας

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής).
  • Ημερησία γεύματα .
  • Μεταφορά στον χώρο εργασίας .
  • Δυνατότητες εξέλιξης .