Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/4/2024

Καμαριέρα (Housekeeping) με αγγλική γλώσσα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΙΚΗΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Καινούργιο συγκρότημα πολυτελών καταλυμάτων στη Νικήτη - Χαλκιδική αναζητά υπάληλος για το τμήμα Housekeeping /Room Devision με της αρμοδιότητες:

Αρμοδιότητες:
  • Καθαρισμός και απολύμανση των δωματίων κατά τη διάρκεια και μετά τη φιλοξενία των επισκεπτών
  • Αναπλήρωση αναλωσίμων ειδών όπως σαπούνια, σαμπουάν, χαρτομάντηλα κ.λπ.
  • Οργάνωση των χώρων αποθήκευσης λευκών ειδών
  • Καθαρισμός των κοινόχρηστων χώρων​
  • Επίβλεψη τον χώρο της Ρεσεπψιών όταν χριαζετε (σε περίπτωση βραδίνεις βάρδιας)
  • Διάρκεια εργασιακών μηνών 01/07/2024 - 30/10/2024
  • Αγγλική γλώσα σε καλό επίπεδο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια παραμονής και εργασίας ή κάτοχος ευρωπαϊκού διαβατηρίου (σε περίπτωση αλλοδαπής)
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (θα είναι πλεονέκτημα)

Necessary qualifications :

  • Residence and work permit or European passport holder (in case of a foreigner)
  • Professional behavior
  • Previous experience in a similar position (will be an advantage)

Παροχές

  • Εκπαίδευση υψηλών προδιαγραφών.
  • Πλήρης απασχόληση για τους καλοκαιρινούς μήνες 01/07/2024 - 30/10/2024
  • Ικανοποιητικές αποδοχές ( Ένσημα, ασφάλεια, δώρα, επιδόματα )
  • Διαμονή & γευμα
  • Ρεπό