Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/4/2024

Καμαριέρα & Πλυντήρια / Housekeeper & Laundry

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΡΟΣ | ΛΗΜΝΟΣ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To πρωτοπόρο ελληνικό glamping resort Surf Club Keros (https://www.surfclubkeros.com/)
στη Λήμνο αναζητά Καμαριέρα/Υπέυθυνη πλυντηρίων για την καλοκαιρινή περίοδο του 2024:

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση και σεβασμός στους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
  • Ικανότητα αποτελεσματικής οργάνωσης εργασιών και διαχείρισης χρόνου
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια, παρατηρητικότητα και μεθοδικότητα
  • Ευέλικτος και συνεργάσιμος χαρακτήρας, ηθικός και επικοινωνιακός

Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός πλυντηρίων και στεγνωτηρίων της ξενοδοχειακής μονάδας
  • Προετοιμασία λινών για χρήση
  • Βοήθεια σε όλες τις εργασίες που σχετίζονται με το τμήμα
  • Προετοιμασία εξοπλισμού και υλικών καθαριότητας
  • Καθαριότητα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων του ξενοδοχείου
  • Αναφορά βλαβών και φθορών των χώρων του ξενοδοχείου στην προϊσταμέν

Παροχές

  • Απασχόληση Ιούνιο-Σεπτέμβριο (4μήνες)
  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Διαμονή
  • Διατροφή

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ καλέστε στο +30 6976596003 Ρεβέκκα