Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/05/2024

Διανομέας Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΙΛΙΟΝ , ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ, ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Διανομέας ζητείται από εταιρεία ανταλλακτικών αυτοκινήτων με έδρα το Ίλιον για πενθήμερη, οκτάωρη απασχόληση.

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν:
  • Διανομή σε συνεργαζόμενα συνεργεία αυτοκινήτων σε περιορισμένη ακτίνα στα δυτικά προάστια (Ίλιον, Περιστέρι, Πετρούπολη, Άγ.Ανάργυροι) με scooter της επιχείρησης
  • Τακτοποίηση αποθήκης (όχι βαριά δουλειά)
Το αντικείμενο της επιχείρησης είναι το χονδρικό και λιανικό εμπόριο καινούριων ανταλλακτικών αυτοκινήτων με εξειδίκευση στα ηλεκτρικά μέρη, είδη service, αναλώσιμα και είδη φωτισμού. Η φιλοσοφία μας περιστρέφεται γύρω από την καλή συνεργασία και την ανάπτυξη.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητο το δίπλωμα μοτοσικλέτας και αυτοκινήτου
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή

Παροχές

  • Εξαιρετικά προσεγμένο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα συνεργασίας με μια πολύ καλή ομάδα εργαζομένων
  • Δυνατότητα επαγγελματικής και μισθολογικής εξέλιξης για εργαζόμενους που θέλουν να ασχοληθούν περισσότερο με το αντικείμενο της επιχείρησης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.