Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Μηχανολόγος

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Κορυφαία Ελληνική Εταιρεία στο χώρο των Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας και των Συστημάτων Εξοικονόμησης Ενέργειας, προσφέρει θέση εργασίας σε μηχανολόγο με ειδίκευση στον τομέα ψύξης θέρμανσης και εμπειρία σε αντλίες LG.

Αρμοδιότητες:
  • Μελέτες σε συστήματα ψύξης-θέρμανσης.
  • Υποστήριξη πωλήσεων-επικοινωνία με πελάτες
  • Σύνταξη προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΙΕΚ/Επαγγελματικής Σχολής
  • Εμπειρία σε αντλίες θερμότητας κυρίως LG.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.