Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/4/2024

Χειριστής Περονοφόρου

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ | ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θα ήθελες να ενταχθείς στο δυναμικό κορυφαίας πολυεθνικής εταιρίας; Ψάχνεις εργασία ως Χειριστής Περονοφόρου και αναζητάς ευκαιρίες εξέλιξης ;

Αν "ναι", τότε κάνε την αίτηση σου τώρα!

Ως Χειριστής Περονοφόρου οι αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Χρήση περονοφόρου με βάση τους εσωτερικούς κανονισμούς της εταιρίας
  • Φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων και υλικών συσκευασίας
  • Χρήση ηλεκτρονικού εξοπλισμού (scanner)
  • Οργάνωση και Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας
  • Τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα για την θέση του Χειριστή Περονοφόρου:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άδεια Χειριστή Περονοφόρου ή Αναγγελία Βοηθού Χειριστή Περονοφόρου ή προυπηρεσία ως Βοηθός Περονοφόρου
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

Για τη θέση του Χειριστή Περονοφόρου η εταιρία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρία ανανέωσης σύμβασης
  • Μετακίνηση με εταιρικό λεωφορείο

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Χειριστή Περονοφόρου μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για παραπάνω πληροφορίες κάλεσε στο +30 6955469448 και ζήτησε την Δήμητρα Σκολή
#bluecollarsΠαρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.