Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/3/2024

Βοηθός Αγοραστή

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Euromedica, ένας από τους μεγαλύτερους ιδιωτικούς παρόχους Υγείας στην Ελλάδα με υπηρεσίες πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας περίθαλψης μέσω εκτενούς δικτύου σε όλη την Ελλάδα (Διαγνωστικά Κέντρα, Ιδιωτικές Κλινικές, Μονάδες Τεχνητού Νεφρού και Κέντρα Αποκατάστασης) ενδιαφέρεται να προσλάβει στην Αθήνα:

Βοηθό Αγοραστή

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση παραγγελιών προμηθευτών, συντονισμός και έλεγχος διαθεσιμότητας εμπορευμάτων σε συνεργασία με τα τμήματα Logistics
  • Καθημερινή επικοινωνία με εξωτερικούς και εσωτερικούς συνεργάτες για τη διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας των εργασιών του τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή κλάδο επιθυμητή.
  • Πολύ καλός χειρισμός εφαρμογών Microsoft Office
  • Πολύ καλή ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Προσαρμοστικότητα στις αλλαγές των συνθηκών της αγοράς
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

  • Πολύ καλό και σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό μισθό αναλόγως προσόντων
  • Σοβαρές προοπτικές εξέλιξης