ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Εξυπηρέτηση πελατών στα Ολλανδικά - Θεσσαλονική

Κατηγορία: Τηλεφωνικές Υπηρεσίες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Μιλάτε Ολλανδικά;
Έχετε εξαιρετική γνώση Ολλανδικών & πολύ καλό επίπεδο Αγγλικών; Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Σας χαρακτηρίζει η υπομονή, η ευγένεια & η προσαρμοστικότητα; Στη συγκεκριμένη θέση εργασίας, θα έχετε τη δυνατότητα να εξυπηρετείτε τους πελάτες μερικών εκ των μεγαλύτερων πολυεθνικών εταιρειών παγκοσμίως.

Αν μιλάτε άπταιστα την Ολλανδική γλώσσα & αναζητάτε εργασία στην Θεσσαλονίκη, τότε η ευκαιρία αυτή είναι ακριβώς αυτό που αναζητάτε. Αρπάξτε την ευκαιρία & εργαστείτε για μια πολυεθνική εταιρεία που επεκτείνεται διαρκώς!

Ως Εκπρόσωπος Υποστήριξης Πελατών - Ολλανδικά, οι κύριες αρμοδιότητες σας θα είναι:
  • Λειτουργείτε ως η πρώτη γραμμή εξυπηρέτησης για όλους τους Ολλανδόφωνους πελάτες
  • Απαντάτε στα εισερχόμενα αιτήματα μέσω εισερχομένων κλήσεων, online chats & emails
  • Δημιουργείτε στέρεες σχέσεις με τους Ολλανδούς πελάτες, εξυπηρετώντας τους γρήγορα, αποτελεσματικά & με επαγγελματισμό
  • Παρέχετε εξαιρετική ποιότητα εξυπηρέτησης & καθοδήγησης
  • Επιλύετε τεχνικά & μη προβλήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Ως Εκπρόσωπος Υποστήριξης Πελατών - Ολλανδικά, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • Εξαιρετική γνώση Ολλανδικών
  • Πολύ καλό επίπεδο Αγγλικών
  • Εξοικείωση με την τεχνολογία
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές & ακουστικές δεξιότητες

Παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Εκπρόσωπο Υποστήριξης Πελατών - Ολλανδικά είναι:

  • Μηνιαίος μισθός 1100€ (14 μισθοί ετησίως)
  • Μηνιαία bonus
  • Εντατική & επί πληρωμή εκπαίδευση
  • Προοπτικές ανέλιξης μέσα στην εταιρεία
  • Υποστήριξη για τις καθημερινές σας μετακινήσεις
  • Πακέτο μετεγκατάστασης σε περίπτωση που διαμένεται μόνιμα εκτός Ελλάδας ή Θεσσαλονίκης
  • Μοντέρνο & υψηλής ποιότητας εργασιακό περιβάλλον
  • Ασφάλιση & ιατρική περίθαλψη
  • Ειδικές προσφορές & εκπτώσεις για όλους τους εργαζόμενους
Εάν βλέπετε τον εαυτό σας στη συγκεκριμένη θέση εργασίας, δεν έχετε παρά να κάνετε αίτηση τώρα!
Σε περίπτωση που θέλετε περισσότερες πληροφορίες ή έχετε περαιτέρω ερωτήσεις μη διστάσετε να καλέσετε στο 210 6770523. Η ομάδας μας θα χαρεί πολύ να επιλύσει τις απορίες σας!

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.