Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Υπάλληλος Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΡΥΟΝΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται υπάλληλος τιμολόγησης με έδρα τις κεντρικές αποθήκες της εταιρείας μας στην Αττική. Ψάχνουμε ευχάριστες προσωπικότητες με όρεξη για εργασία.

Αρμοδιότητες
  • Έκδοση παραστατικών
  • Διαχείριση και συντονισμός παραγγελιών, τιμές τιμολόγησης πελατών κλπ
  • Παρακολούθηση και συμφωνία υπολοίπων πελατών
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Λοιπές εργασίες εμπορικού τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή Γνώση Η/Υ και προγραμμάτων του Microsoft Office
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση ERP συστημάτων
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Οργάνωση και επαγγελματισμός
  • Ικανότητα τήρησης διαδικασιών, προθεσμιών και χρονοδιαγραμμάτων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Μισθός, δώρα, επιδόματα, ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • 5ήμερη απασχόληση (Δευτέρα –Παρασκευή)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.