Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Πωλήτρια σε κρεοπωλείο

Εστίαση

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κατάστημα δραστηριοποιείται από το 2004 στην περιοχή Θέρμη Θεσσαλονίκης. Στα πλαίσια αναβάθμισης και καλύτερης εξυπηρέτησης των πελατών το κατάστημα κάνει αύξηση προσωπικού και ζητά Πωλήτρια.

Αρμοδιότητες:

  • ​Η εξυπηρέτηση των πελατών
  • Ταμείο
  • Καθαριότητα καταστήματος
  • Συμμετοχή στην υλοποίηση των δράσεων εξωστρέφειας του καταστήματος
  • Προσαρμογή στην εφαρμογή των κανόνων ποιότητας και ασφάλειας των προϊόντων καθώς και η τήρηση των κανόνων υγιεινής του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση διαχείρισης ταμείου
  • Γνώσεις και εμπειρία σε κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος θα θεωρηθεί προσόν
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Εμπειρία στον τομέα του κρέατος - παρασκευασμάτων θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Πλήρης ή μερική απασχόληση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Οργανωμένο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με δυνατότητα συνεχούς ανάπτυξης και εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.