Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/05/2022

Γραμματεία Διοίκησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανώνυμη Εταιρεία παροχής υπηρεσιών με έδρα στην Καλλιθέα Αττικής ζητά Γραμματεία Διοίκησης.

Περιγραφή της θέσης:
Η θέση αφορά στη διοικητική/γραμματειακή υποστήριξη του Δ/νοντος Συμβούλου της εταιρείας με αρμοδιότητες στην οργάνωση, διαχείριση και παρακολούθηση εργασιών.

Καθήκοντα θέσης

  • Γραμματειακή υποστήριξη εταιρικών projects σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα
  • Συντονισμό και υποστήριξη εργασιών οργάνωσης/λειτουργίας
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων, διαχείριση προμηθευτών
  • Επεξεργασία αναφορών και στατιστικών στοιχείων
  • Επεξεργασία έντυπου και ηλεκτρονικού προωθητικού υλικού
  • Επικοινωνία με πελάτες Δημοσίου Τομέα / Προετοιμασία, αποστολή και παρακολούθηση προσφορών
  • Οργάνωση και υλοποίηση ενεργειών επικοινωνίας και διαχείριση social media

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αντίληψη και ταχύτητα στην ανάληψη και εκτέλεση διοικητικών εργασιών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Οργανωτικές ικανότητες, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Άριστη Χρήση Η/Υ (Ms Office, Internet)
  • Καλή Χρήση (προφορική και γραπτή) της αγγλικής γλώσσας
  • Ευελιξία για εργασία στην έδρα της εταιρείας (Καλλιθέα) και το παράρτημα της (κέντρο Αθήνας)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Προσφέρεται διαρκής ενδοεπιχειρησιακή εκπαίδευση
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση