Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/04/2024

Μάγειρας Ζεστής κουζίνας

Εστίαση

Πόλη ΡΙΟ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εστιατόριο στο Ρίο Πατρών ενδιαφέρεται να προσλάβει Μάγειρα Ζεστής κουζίνας.

Θέση εργασίας πλήρους & μόνιμης απασχόλησης.

Αρμοδιότητες :

  • Προετοιμασία πιάτων ζεστής κουζίνας
  • Φροντίδα για τη σωστή προετοιμασία, καθαριότητα και υγιεινή του χώρου εργασίας
  • Κατάλληλη αποθήκευση προμηθειών
  • Καθημερινές παραγγελίες στον υπεύθυνο παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • 4 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Απόφοιτος σχολής μαγειρικής τέχνης
  • Άριστη γνώση διαδικασιών HACCP
  • Επικοινωνιακός με οργανωτικές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης ασφάλιση και όλα τα προβλεπόμενα από τον νόμο
  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης