Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/04/2019

Italian Speaking Customer Care Agents

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μιλάτε άριστα ιταλικά ή είναι τα ιταλικά η μητρική σας γλώσσα;
Αν η επικοινωνία είναι το δυνατό σας σημείο, τότε αυτή η θέση σας αφορά!

Το Jobfind.gr - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων - αναζητά Ιταλόφωνους Συμβούλους Εξυπηρέτησης Πελατών για εργασία πλήρους απασχόλησης στην Αθήνα για project που αφορά υπηρεσίες banking.

Τοποθεσία: Αθήνα (κέντρο)

Ο Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών θα λειτουργεί ως σύνδεσμος παρέχοντας πληροφορίες σχετικά με προϊόντα ή υπηρεσίες και θα επιλύει προβλήματα, που οι πελάτες αντιμετωπίζουν, με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα.

Αρμοδιότητες:

  • Live chat support ή
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μητρική γλώσσα τα ιταλικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση και χειρισμός MS Office

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
    • Δευτέρα έως Παρασκευή 09 π.μ. - 19 μ.μ, Σάββατο 09 π.μ. - 17 μ.μ.
  • Ανταγωνιστικός μισθός + bonus
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πρόσθετη ασφάλιση & restaurant tickets (μετά τους δύο πρώτους μήνες εργασίας)
  • Εκπαίδευση
  • Εργασία σε ένα άριστο πολυπολιτισμικό περιβάλλον