Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Hr Manager - Υπεύθυνος Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΜΑΝΔΡΑ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Το ιατρικό διαγνωστικό κέντρο BIO-MERIMNA E.M.L στην Ελευσίνα αναζητά Υπεύθυνο Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού.

Αρμοδιότητες
 Οι αρμοδιότητες που θα έχει ο/η Υπεύθυνος/η Ανθρώπινου Δυναμικού είναι:

  • Ανάπτυξη και διαχείριση του ανθρώπινου δυναμικού της εταιρείας
  • Σχεδιασμός, οργάνωση και έλεγχος των δραστηριοτήτων του Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού
  • Επίβλεψη των διαδικασιών πρόσληψης της εταιρείας
  • Σχεδιασμός και διαχείριση του προϋπολογισμού μισθοδοσίας της εταιρείας
  • Επίβλεψη όλων των διαδικασιών εκπαίδευσης του προσωπικού

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/η Υπεύθυνος/η Ανθρώπινου Δυναμικού που θα στελεχώσει το τμήμα της εταιρείας μας θα πρέπει να διαθέτει:
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση 2 χρόνια τουλάχιστον σε Μονάδα Υγείας.
  • Καλή γνώση του Εργατικού Δικαίου
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άριστη γνώση αγγλικών, πολύ καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών και των εφαρμογών του MS Office
  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, στα Οικονομικά ή σε συναφές αντικείμενο
  • Τυχόν κατοχή μεταπτυχιακού τίτλου στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού (HR) θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.