Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/04/2024

Οδηγός Διανομέας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΒΑΛΛΑΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία μας με έδρα το Καβαλλάρι Θεσσαλονίκης και η οποία δραστηριοποιείται στην παραγωγή τροφίμων, έχοντας στόχο την περαιτέρω ανάπτυξη της, αναζητεί οδηγό για διανομή στην περιοχή της Θεσσαλονίκης και στα περίχωρα.

Καθήκοντα:

  • Διανομή εμπορευμάτων
  • Φόρτωση-εκφόρτωση των οχημάτων εταιρείας
  • Καθαριότητες-σέρβις οχημάτων εταιρείας

** Τηλέφωνα επικοινωνίας2394052611, 6944675856

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Β΄ ή/και Γ' κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δικό σας μεταφορικό μέσο για την προσέλευσή σας στον χώρο της εταιρείας
Γνώση των περιοχών της Θεσσαλονίκης, όμορων νομών και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί.

Παροχές

  • Πρωινό ωράριο εργασίας
  • Μόνιμη απασχόληση πλήρους ωραρίου (πενθήμερη εργασία)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.