Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ | ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στην ACA LIGHTING APOSTOLIDIS Group μετράμε ήδη 60 χρόνια επιτυχημένης πορείας στην εμπορία και παραγωγή φωτιστικών σωμάτων και ηλεκτρολογικού υλικού. Έχουμε αναπτύξει ένα δίκτυο συνεργατών πανελλαδικά και σε 36 χώρες του εξωτερικού, παρέχοντας σε επαγγελματίες του κλάδου, λύσεις ποιότητας και υψηλής προστιθέμενης αξίας.

Στο πλαίσιο της δυναμικής μας ανάπτυξης, αναζητούμε
Αποθηκάριο

με έδρα τις Σέρρες

Περιγραφή θέσης:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα (φόρτωση, συγκέντρωση, συσκευασία, σήμανση, αποστολή)
  • Τήρηση προτύπων και διαδικασιών, συμμόρφωση με τους κανόνες
  • Αναφορά οποιωνδήποτε διαφορών στα αποθέματα
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στον τομέα αρμοδιότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε θέση αποθηκάριου (θα εκτιμηθεί)
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ικανότητα άρσης βαρέων αντικειμένων
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, ομαδικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πενθήμερη εργασία
  • Πλήρης απασχόληση & ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.