Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/1/2021

Retention Dpt Agents – Εκπρόσωποι τμήματος διατήρησης πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ο Όμιλος Volton Ελληνική Ενεργειακή Α.Ε., είναι μία ελληνική εταιρεία που δραστηριοποιείται δυναμικά και αναπτύσσεται με ραγδαίο ρυθμό στο χώρο της Προμήθειας και Εμπορίας Ηλεκτρικής Ενέργειας. Προσφέροντας αξιόπιστες υπηρεσίες που καλύπτουν τις ολοένα αυξανόμενες ενεργειακές ανάγκες επιχειρήσεων και νοικοκυριών.

Ο Όμιλος Volton στοχεύει στη δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους καταναλωτές. Φιλοδοξία της εταιρείας είναι να γίνει μία από τις σημαντικότερες εταιρείες του κλάδου και να παραμείνει στην πρώτη γραμμή των εξελίξεων στην προμήθεια ηλεκτρικής ενέργειας. Στο πλαίσιο της ανάπτυξης της, ο Όμιλος Volton ενισχύει το ανθρώπινο δυναμικό της και αναζητά:

Περιγραφή Θέσης :
Οι εκπρόσωποι τμήματος διατήρησης πελατών είναι υπεύθυνοι για την διατήρηση των πελατών της Volton. Ο ρόλος τους θα είναι η συμμετοχή τους σε διάφορες καμπάνιες υφιστάμενων πελατών με στόχο την επίλυση τυχόν παραπόνων τους και διατήρησή τους στην εταιρεία.

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Πτυχίο μέσης ή ανώτερης εκπαίδευσης
  •  Άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία
  •  Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας και καλή της Αγγλικής
  •  Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  •  Συνέπεια, επαγγελματισμός & ομαδικό πνεύμα
  •  Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  •  Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείρισης πολλαπλών εργασιών
  •  Προϋπηρεσία σε τμήμα διατήρησης ή εξυπηρέτησης πελατών θα ληφθεί υπόψιν

Παροχές

  •   Σταθερός μηνιαίος μισθός
  •   6ωρη απασχόληση σε βάρδιες
  •   Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  •   Ένταξη στις εταιρικές παροχές & προνόμια
  •   Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  •   Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  •   Δυνατότητα τηλεργασίας