Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/03/2024

Telesales Agent / Τηλεφωνικές πωλήσεις

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Βασικές πληροφορίες

Στην Hellenic Radio Services Mobile ΑΕ, μέλος του ομίλου HRS AE, με γραφεία σε Ελλάδα, Νιγηρία, Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα, ΗΠΑ, είμαστε μια ομάδα ανθρώπων με πάθος για την τηλεπικοινωνία. Από την πρώτη μέρα μέχρι και σήμερα, είμαστε στην υπηρεσία όσων θέλουν υπηρεσίες οικονομικής επικοινωνίας. Πιστεύουμε ότι η επικοινωνία, εκτός από αγαθό, είναι και δικαίωμα. Γι’ αυτό συνδυάζουμε τις καλύτερες δυνατές υπηρεσίες στα πιο συμφέροντα πακέτα – για όλους. Το 2019 ξεκινήσαμε να γράφουμε το δεύτερο κεφάλαιό μας. Εκτός από τις τηλεπικοινωνίες, επεκτείναμε τις υπηρεσίες μας και στον τομέα της παροχής ενέργειας.

Περιγραφή θέσης

Η HRS Mobile αναζητά να στελεχώσει ομάδα τηλεφωνικών πωλήσεων, για 8ωρη, πρωϊνή απασχόληση, που θα προσφέρει τα πιο ανταγωνιστικά πακέτα κινητής τηλεφωνίας σε νέους πελάτες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιασμό, επιμονή και αισιοδοξία
  • Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας με πελατοκεντρική αντίληψη
  • Εμπειρία σε τμήμα πωλήσεων τηλεπικοινωνιών
  • Εξοικείωση με την τεχνολογία και τις επικοινωνίες
  • Ικανότητα να εργάζεται ανεξάρτητα και να είναι προσανατολισμένος στην ομάδα και την επίτευξη των μηνιαίων ατομικών     στόχων
  • Φιλοδοξία για εξέλιξη

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός 700€ καθαρά με πλήρη ασφάλιση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου πλήρους απασχόληση
  • Ρεαλιστικά bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση μέσα σε ένα υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης