Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών Cosmetic Derma Μedicine Medical Group αναπτύσσεται και ζητά να προσλάβει άμεσα Βοηθό Λογιστή στην Αθήνα.

Καθήκοντα θέσης:

Καταχωρήσεις Γενικής Λογιστικής & Εγγραφές Εμπορικής Διαχείρισης
Συμπλήρωση και παρακολούθηση αρχείων
Συμμετοχή σε επιμέρους εργασίες του Λογιστηρίου
Απαραίτητα Προσόντα :

Απαραίτητα Προσόντα

Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Οικονομικής Λογιστικής Κατεύθυνσης, ή ανάλογο
Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
Άριστη χρήση Η/Υ (MS Office) και κυρίως Excel για κατάρτιση reports
Άριστη γνώση Αγγλικών
Άριστη γνώση συστημάτων ΕRP(SOFT1) εμπορικής διαχείρισης & γενικής λογιστικής.
Καλή γνώση web-banking για πληρωμές προμηθευτών, φόρων κ.α

Παροχές

Συμμετοχή στα εταιρικά προνόμια
Πλήρη Απασχόληση
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
Εύκολη πρόσβαση (Στ. Μετρο Ευαγγελισμός & Μεγ. Μουσικής)
Ευκαιρίες εξέλιξης σε έναν διεθνώς αναγνωρισμένο όμιλο.