Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Μηχανικός Βάρδιας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Το ξενοδοχείο Hyatt Regency Thessaloniki κατέχοντας ηγετική θέση στο χώρο της φιλοξενίας επιθυμεί να προσλάβει άτομο με ενδιαφέρον για το αντικείμενο εργασίας του και εστίαση στην ικανοποίηση πελατών, ως:

Μηχανικό Βάρδιας (Ref. code: S-DE)

Κύρια καθήκοντα:
  • Υπεύθυνος για τον έλεγχο, τη λειτουργία και τη συντήρηση των κτιριακών εγκαταστάσεων και του εγκατεστημένου εξοπλισμού
  • Υπεύθυνος για την ανάθεση καθηκόντων, επίβλεψη, καθοδήγηση και εκπαίδευση των τεχνικών της βάρδιας
  • Υπεύθυνος για τη διασφάλιση και τήρηση των μέτρων ασφαλείας
  • Άμεση και επαγγελματική εξυπηρέτηση αιτημάτων πελατών και συναδέλφων
  • Χειρισμός συστημάτων και μηχανημάτων που απαιτούνται για την ομαλή και ασφαλή εκτέλεση των εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος AEI / ΤΕΙ με ειδικότητα Μηχανολογίας / Ηλεκτρολογίας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ

Ικανότητες:

  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Αποτελεσματική διαχείριση έκτακτων συμβάντων και παραπόνων
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και συνέπεια στην ολοκλήρωση εργασιών

Παροχές

Προσφέρουμε:
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ιδιωτική ασφάλιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.