Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Γραμματεία Υποδοχής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το Κέντρο Ιατρικής Αποθεραπείας & Αποκατάστασης EUROMEDICA ΑΡΩΓΗ στην Θεσσαλονίκη:

Υπάλληλο γραφείου/Γραμματειακή Υποστήριξη

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
  • Εξυπηρέτηση ασθενών / συνοδών και ιατρών
  • Προγραμματισμός Ιατρικών Ραντεβού
  • Διεκπεραίωση διαδικασιών νοσηλείας & εξετάσεων ασθενών
  • Αρχειοθέτηση Ιατρικών Φακέλων
  • Ταμείο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ Διοίκησης Μονάδων Υγείας, Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικών ή συναφές
  • Επιθυμητή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία 1-2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και δακτυλογράφησης
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Πολύ καλή επικοινωνία, υπευθυνότητα και προσαρμοστικότητα
  • Ομαδικότητα, συνέπεια και τήρηση κανόνων
  • Δυνατότητα εργασίας σε ευέλικτες βάρδιες

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.